Výhody a záruky

Protože si vážíme každého zákazníka, poskytujeme zajímavé výhody, záruky a bonusy bez rozdílu všem. Za všechny naše výrobky plně ručíme; jsou stále stejně barevné, i přes opakované praní nemění původní tvar ani vzhled a dobře se udržují.

Přehled aktuálních výhod a záruk:

Zboží zasíláme zdarma a to i v případě, kdy se Vám objednávka „nepovede“ a rozměry nebudou sedět. Tehdy na vlastní náklady zboží vyzvedneme, vyměníme a opět zdarma doručíme k Vám. Je to snadné, pohodlné a pro Vás zcela bez starostí! Nakupujte u nás a získejte další výhody a bonusy:

Doprava zdarma bez ohledu na množství objednaného zboží

Zboží vám vždy doručíme zdarma. Pro mateřské školy máme připravenou speciální dopravu "Nejvýhodnější doručení" . Při výběru této dopravy vám zboží vždy doručíme na adresu, kterou vyplníte v objednávce. Standartně odesíláme českou poštou, případně jinou přepravní společností.

Doprava zdarma platí pro mateřské školy, bez ohledu na výši objednávky. Zdarma vám doručíme jak 30 povlečení, tak třeba jeden ručník.

 

Poskytujeme náhradní plnění

 V případě, že máte zájem o náhradní plnění, připište nám tento požadavek do poznámky k objednávce. Náhradní plnění poskytujeme na jakoukoliv objednávku a samozřejmě zdarma.

Zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci jsou povinni zaměstnávat osoby se zdravotním postižením ve výši povinného podílu těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců zaměstnavatele. Povinný podíl činí 4 %. § 81 novelizovaného zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. platí pro všechny podnikatele a zaměstnavatele s více než 25 zaměstnanci, a to i pro instituce, které jsou organizační složkou státu.

Tato povinnost může být nahrazena:

  • odebíráním výrobků či služby od zaměstnavatelů s více než 50 % zaměstnanci se zdravotním postižením (náhradní plnění), a to ve výši aspoň sedminásobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP,
  • zadáváním zakázek těmto subjektům či odvodem do státního rozpočtu 2,5 průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP (možnost odvodu do státního rozpočtu je odepřena organizačním složkám státu či zaměstnavatelů státem zřízeným).

Náhradní plnění poskytuje firma Martin Adámek, IČ: 88588378, DIČ: CZ8806145458, se sídlem Bahno-Příkopy 1285, Frýdek-Místek, 73801

 

Zboží dodáváme se 14-denní splatností na fakturu

U nás nekupujete zajíce v pytli. Zboži vždy standartně odesíláme spolu s fakturou, která má splatnost 14 dní. Čili za objednávku zaplatíte vždy až po jejím doručení. Fakturu posíláme v příloze v emailu, originál je pak přibalen do objednávky.

Objednávku vám samozřejmě můžeme odeslat i na dobírku. V takovém případě pak za zboží zaplatíte kurýrovi, při předání zboží.

 

Atesty, certifikáty

Povlečení je zdravotně nezávadné, splňuje všechna kriteria náročných hygienických norem a požadavků. Je proto vhodné i pro alergiky a děti do 3 let.

Povlečení je opatřeno certifikátem TZÚ (Technický zkušební ústav). Tímto certifikátem se potvrzuje shoda výrobku s následující technickou specifikací a osvědčuje se, že výrobek odpovídá hygienickým požadavkům, nepředstavuje zdravotní riziko a je tedy vhodný pro děti věku do 3 let.

 

Jsme český výrobce dětského povlečení pro školky

Jsme český výrobce dětského povlečení. Stavíme na tradičně poctivém přístupu k práci a nadstandardní kvalitě za příjemné a všem dostupné ceny. Specializujeme se na dětské ložní povlečení pro mateřské školy i koncové zákazníky. Šijeme ve vlastní moderně vybavené dílně.

Používáme výhradně české materiály. Firemní zaměstnanci jsou školení odborníci s mnoha lety praxe. Naše produkty splňují nejnáročnější normy a testy, jsou zdravotně nezávadné, vhodné i pro alergiky a děti mladší tří let.

Spokojenost všech našich zákazníků je pro nás stěžejní. Skvělým ukazatelem v tomto ohledu je pro nás fakt, že po celou dobu naší existence jsme neměli žádnou reklamaci na kvalitu produktů či jejich zpracování. Podložit to mohou i reference a zpětná vazba zákazníků.

 

Na přání vám ušijeme jakýkoliv rozměr

Nejsme žádní překupníci, ale poctiví výrobci. Máme vlastní šicí dilnu a velmi dobře zaškolený personál. Proto pro nás není problém přizpůsobit vám rozměr dle vašich požadavků. V 95 % zůstane cena stejná. Ať už tedy chcete povlečení zmenšit nebo zvětšit, pro nás to není žádný problém.

V případě, že budete chtít výrobek upravit na míru, je třeba nám vždy požadovaný rozměr připsat do poznámky k objednávce. Krom povlečení a prostěradel, vám samozřejmě dokážeme upravit i prošívané soupravy.